Přidání domény do Office 365

~ 0 min
2018-04-26 13:16

 

Pokud doménu, pro kterou si objednáváte službu Office 365, hostujete na našich DNS, pak vám doménu přidá do Office 365 zákaznická podpora. Pokud ovšem nevyužíváte naše DNS, bude nutná vaše spolupráce při dokončení přidání domény. Zde najdete kompletní návod pro přidání domény do Office 365 .

 1. Než budete moci svou doménu používat s Office 365, je třeba nejdřív ověřit, že jste jejími vlastníky. Zabráníme tak tomu, aby tyto služby využíval někdo jiný nebo aby někdo jiný posílal e-maily, které budou mít koncovku vaší firemní domény.
 2. Přihlaste se k Office 365 https://login.microsoftonline.com
 3. Přejděte do centra pro správu Office 365   
 4. V záložce Domény klikněte na Přidat doménu
 5. Zadejte svou doménu, kterou chcete nastavit pro Office 365 a klikněte na Další
 6. Nyní musíte přidáním záznamu TXT potvrdit, že jste vlastníkem domény.
  Zkopírujte hodnotu TXT 
 7. Pokud jsme technickým správcem vaší domény a doména používá naše DNS, pak změnu nastavení provedete pod svým zákaznickým účtem na https://puvodni.domena.cz po přihlášení v sekci Editace DNS záznamů
 8. V případě, že máte jiného poskytovatele DNS, pak předejte svému technickému správci TXT zánam pro validaci
 9. Po replikaci DNS záznamů klikněte na tlačítko Ověřit
 10. V dalším kroku - Nastavit online služby - zvolte možnost Budu si spravovat vlastní záznamy DNS a poté klikněte na Další.
 11. Nyní vidíte přehled záznamů DNS, které je potřeba nadefinovat, aby mohla vaše doména pracovat s Office 365. V zónovém souboru tedy bude potřeba upravít záznamy MX, CNAME, TXT a SRV .
 12. Pokud jsme technickým správcem vaší domény a doména používá naše DNS, pak změnu nastavení provedete opět pod svým zákaznickým účtem na https://puvodni.domena.cz po přihlášení v sekci Editace DNS záznamů
 13. V případě, že máte jiného poskytovatele DNS, pak předejte svému technickému správci kompletní nastavení (MX, CNAME, TXT, SRV) .
 14. Vraťte se na portál Office 365 a klikněte na Ověřit v dolní části stránky. Pokud je všechno správně nastaveno, zobrazí se vám stránka s potvrzením.

 

 

Průměrné hodnocení: 3 (2 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM