Instalace aplikací Office a e-mailu na mobilním zařízení Android

~ 0 min
2017-06-27 11:48

 

Office pro Android 

tyto aplikace umožňují prohlížet a upravovat soubory aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote v Androidu. Tyto aplikace si můžete zdarma stáhnout z Google Play.

První instalace aplikací Office:

Klepněte na libovolnou aplikaci Office, například Word – tím ji spustíte. Přihlaste se, zadejte emailovou adresu svého účtu a klepněte na další. V dalším kroku zadejte heslo, spojené s vaším účtem. Klepněte na přihlásit se.

 

Klepněte na Začít používat Word a začněte s aplikací.

Pokud máte na svém zařízení Android nainstalované další aplikace Office, váš účet a soubory OneDrivu budou automaticky přidány.

 

Outlook

Outlook pro Android si můžete stáhnout z obchodu Google Play .

Po instalaci si otevřete Outlook pro Android, klepněte na Začínáme případně přejděte na Nastavení > Přidat účet > Přidat e-mailového účtu.

Zadejte svoji úplnou e-mailovou adresu a potom na pokračovat. Zadejte heslo k účtu e-mailu a klepněte na Přihlásit nebo Další.

Outlook může požádat o přístup váš kalendář, kontakty a další. Klepněte na Ano nebo Povolit. Teď můžete Outlook pro Android začít používat.

 

OneDrive pro firmy 

Nastavte si a používejte aplikaci OneDrive a k dokumentům, které ukládáte na OneDrive pro firmy, se dostanete prakticky odkudkoli.Stažení aplikace je možné z obchodu Google Play

 Podrobný návod jak OneDrive používat naleznete zde

Průměrné hodnocení: 0 (0 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM