Automatická platba služby z kreditu

~ 0 min
2018-03-23 13:02

 

Službu e-mailového hostingu fakturujeme měsíčně. Pokud vám měsíční úhrada platby (převodem/kartou) nevyhovuje, nastavte si automatické strhávání z kreditu. Pravidelné platby vám pak budeme automaticky strhávat z vašeho předem nabitého kreditu.

 Jak si službu aktivuji?

Službu si aktivujete pod zákaznickým účtem na https://puvodni.domena.cz, a to v sekci Nastavení a fakturační údaje v tabulce Způsob úhrady a nastavení autofakturace. U volby "Automatické platby e-mailů z kreditu" zvolíte "Provádět automaticky" a potvrdíte tlačítkem "Uložit".

POZOR, pokud již máte vystavenou výzvu k úhradě na prodloužení e-mailové služby, pak tuto výzvu bude potřeba uhradit z kreditu ručně, a to v sekci Výzvy k platbě.

 

Jak to funguje?

Toto nasavení se následně týká všech e-mailových služeb, které máte pod svým zákaznickým účtem. E-mailové služby se tedy budou prodlužovat automaticky z vašeho kreditu, který si dobíjíte.

 

Jak si dobijete kredit?

Kredit si můžete dobít v libovolné výši převodem nebo online přímo pod zákaznickým účtem na https://puvodni.domena.cz, a to v sekci Platby a FakturaceKredit . Kreditem se rozumí složení zálohy, kterou pak budete používat pro úhrady svých objednávek. Na zaslané prostředky bude ihned vystaven daňový doklad a o jejich čerpání budete průběžně informováni e-mailem nebo si jejich pohyby můžete kdykoli zkontrolovat.

 

Jak zruším automatické platby z kreditu?

Službu si deaktivujete taktéž pod zákaznickým účtem na https://puvodni.domena.cz, a to v sekci Nastavení a fakturační údaje v tabulce Způsob úhrady a nastavení autofakturace. U volby "Automatické platby e-mailů z kreditu" zvolíte "Neprovádět" a potvrdíte tlačítkem "Uložit". Automatickou platbu z kreditu nelze povolit/zrušit pro jednotlivou službu, vždy aktivujete nebo rušíte automatické platby pro všechny aktivní služby.

 

Průměrné hodnocení: 0 (0 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM