Obecně o webové vizitce

~ 0 min
2018-04-26 12:48

 

Co je to webová vizitka? Webová vizitka je jednoduchá webová stránka pro Vaši doménu. Připravit si ji můžete velice snadno do 15 minut, a to bez jakékoliv znalosti programování.

 

Kdo má na vizitku nárok? Nárok na získání webové vizitky zdarma má každý zákazník, který má u společnosti IGNUM s.r.o. registrovanou a aktivní doménu (ve správě).

Jaká je platnost vizitky? Platnost webové vizitky je shodná s obdobím platnosti registrace domény, ke které byla zřízena. Nárok na webovou vizitku a vstup do editoru vizitky zaniká v okamžiku expirace domény, případně v okamžiku transferu domény k jinému registrátorovi.  

Jak lze vizitku objednat? Objednat si ji může správce/plátce domény ze zákaznického účtu na https://puvodni.domena.cz v sekci Správa domén  

DNS V případě, že jsme i technickým správcem domény a doména používá naše DNS, pak se o nasměrování Vaší domény na vizitku postaráme. Pokud však používáte jiné DNS záznamy, pak je zapotřebí doménu nasměrovat u Vašeho technického správce na IP 217.31.62.38  

Jak se přihlásím k administraci webové vizitky?  K webové vizitce se můžete přihlásit přes Váš zákaznický účet v sekci Správa domén. Označíte doménu v seznamu a kliknete na tlačítko Webová vizitka. V dalším kroku zvolíte Spustit editor V dalším okně se Vám již otevře editor vizitky.  

Jak zruším webovou vizitku?  Vizitku zrušíte formou autorizovaného požadavku z účtu správce vizitky (https://puvodni.domena.cz)                   

 

Průměrné hodnocení: 0 (0 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM