Symantec Code Signing

~ 0 min
2018-02-05 09:24

 

Symantec (dříve společnost VeriSign) byla založena v roce 1982 a patří mezi světovou špičku pro poskytování bezpečnostních řešení. Certifikáty této společnosti patří mezi nejuznávanější a používá je řada významných společností. Všechny SSL certifikáty Symantec nabízí zobrazení pečetě Norton Secured Seal - nejdůvěryhodnější značku na internetu.

 

ZAKLADNI PARAMETRY:

- Identifikuje výrobce aplikace
- Ověřuje integritu kódu
- Chrání uživatele před malwarem
- Zvyšuje důvěryhodnost společnosti
- Podpora široké škály platforem
- Kompletní ověření společnosti
- Bezplatné přegenerování certifikátu
- Platnost 1-2 roky

PODPOROVANE PLATFORMY:


- MICROSOFT AUTHENTICODE - Certifikát je určený pro podpis souborů .exe, .cab, .dll, .ocx, .msi, .xpi, a .xap, stejně jako pro podpis kernel-mode aplikací. Je nutný pro získání certifikace Microsoft Windows Logo.

- JAVA - Certifikát určený pro Java aplikace pro desktop i mobilní zařízení. Podepisuje soubory .jar a je podporován prostředím Java Runtime Environment (JRE).

- MICROSOFT OFFICE AND VBA Certifikát je určený pro podpis VBA objektů a maker. Vhodné pro Microsoft Office a aplikace třetích stran používajících VBA.

- ADOBE AIR - Digitálně podepisuje soubory .air or .airi. Nutné pro všechny aplikace založené na AIR.

- ANDROID - Certifikát je určený pro podpis souborů .apk pro platformu Android.

- MICROSOFT WINDOWS PHONE - Digitálně podepisuje kód pro Windows Phone and Xbox 360. Podepsání je nutné pro zveřejnění aplikace ve službě Microsoft App Hub.

- QUALCOMM BREW - Digitálně podepisuje BREW aplikace vývojářů.


ZPUSOB OVĚŘENÍ CERTIFIKÁTU:
Proces vystavení SSL certifikátu je zcela manuální a spočívá v ověření údajů o žadateli. Informace o společnosti se ověřují v obchodním rejstříku a kontaktní údaje společnosti ve veřejných telefonních seznamech. Na konec ověření se provádí telefonický hovor s osobou pro autorizaci uvedenou v objednávce.
Pokud certifikační autorita není schopna některé informace veřejně dohledat, vyžádá si dodatečné ověření pomocí formulářů. Vystavení certifikátu se tak prodlužuje o dobu dodatečného ověřování.

Doba vystavevní certifíkátu je několik pracovních dnů

Průměrné hodnocení: 0 (0 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM