Změna údajů kontaktu pro generické domény (COM, NET, ORG, INFO, BIZ)

~ 0 min
2014-02-25 08:29

 

Změnou můžete provést opravu kontaktních ůdajů, které jsou navázány na doménu.  

Změna údajů držitele domény nelze provést pomocí editace kontaktu, ale probíhá stejným způsobem jako změna držitele domén.

 

  1. Prihlašte se do svého zákaznického účtu na puvodni.domena.cz - pokud jej nemáte, zvolte  ZALOŽIT NOVÝ ÚČET a vytvořte si jej
  2. Pokud doménu na tomto účtu nemáte, po přihlášení si doménu importujte do seznamu - odkaz Importovat doménu v sekci Pro odborníky.
  3. V sekci Správa kontaktních osob si založte kontakt na nového vlastníka Nový generický kontakt
  4. Následně přejděte do Správa domén kde u vybrané domény zvolte Změnit vlastníka a vyberte požadovaný kontakt nového vlastníka.
  5. Notářská autorizace změny - email pro zaslání formuláře vepište do políčka Email pro zaslání formuláře. Formulář podepíše kontakt původního a nového vlastníka. Podpisy musí byt úředně ověřeny, ověřený formulář nám poté zašlete poštou. V případě právnické osoby připojte kopii výpisu z Obchodního rejstříku. Potvrzený formulář musí být doručen společnosti IGNUM nejpozději do 3 měsíců od data vygenerovaní objednávky. Po uplynutí lhůty 3 měsíců je objednávka automaticky stornována a formulář pozbývá platnosti.

 

 

Editací kontaktu lze změnit údaje u kontaktu, který je uvedený jako administrativní nebo technický

 

  1. Prihlašte se do svého zákaznického účtu na puvodni.domena.cz - pokud jej nemáte, zvolte  NOVÝ ÚČET a vytvořte si jej
  2. V sekci Správa kontaktních osob si označte požadovaný kontakt a dejte Editovat
  3. Opravte údaje a zvolte autorizaci formulářem nebo emailem
  4. Notářská autorizace změny - email pro zaslání formuláře vepište do políčka Email pro zaslání formuláře. Formulář podepíše kontakt původního a nového vlastníka. Podpisy musí byt úředně ověřeny, ověřený formulář nám poté zašlete poštou. V případě právnické osoby připojte kopii výpisu z Obchodního rejstříku. Potvrzený formulář musí být doručen společnosti IGNUM nejpozději do 3 měsíců od data vygenerovaní objednávky. Po uplynutí lhůty 3 měsíců je objednávka automaticky stornována a formulář pozbývá platnosti.

 

 

Průměrné hodnocení: 4.5 (2 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM