Nastavení programu Outlook 2007

~ 0 min
2016-02-02 13:19

Nastavení programu Outlook 2007

Ve většině případů se provede nastavení programu Outlook automaticky pomocí funkce autodiscover. Za některých podmínek tato funkce nefunguje, proto je potřeba provést ruční nastavení.

87
 
Klikněte na ikonu Pošta v Ovládacím panelu a klikněte na tlačítko E-mailové účty.

88
 
Klikněte na tlačítko Nový v okně Nastavení účtu.

89
 
Zatrhněte volbu Konfigurovat ručně nastavení serveru nebo další typy serveru a pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

90
 
Vyberte typ Microsoft Exchange a pokračujte kliknutím na tlačítko Další.

91
 
Zadejte jméno „hoboj.ad.ignum­.cz“ do kolonky Server Microsoft ExchangeUživatelské jméno a klikněte na tlačítko Další nastavení. V této fází NEKLIKEJTE na tlačítko Zkontrolovat jméno.

92
 
Vyberte záložku Připojení. Zatrhněte volbu Připojit se k poštovní schránce pomocí protokolu HTTP a klikněte na tlačítko Nastavení proxy server Exchange....

93
 
Vyplňte adresu proxy serveru (Pro připojení k serveru proxy pro server Exchange…) „exmail.ignum.cz“. Zatrhněte volbu Připojovat se pouze k serverům proxy, které mají ve svém certifikátu tento zaregistrovaný název a zadejte název „msstd:exmail­.ignum.cz“. Pro připojení v rychlých i pomalých sítích povolte upřednostňování komunikace pomocí HTTP. Typ ověřování serveru proxy vyberte „Základní ověřování“. V tomto i v nadřazeném okně potvrďte nastavení kliknutím na tlačítko OK.

94
 
Po nastavení proxy je možné Zkontrolovat jméno. Budete vyzvání k zadání uživatelského jména a hesla. Po úspěšném ověření se přihlašovací jméno změní na plné jméno a zobrazí se podtržené. Stejně tak název serveru. Konfiguraci dokončete kliknutím na tlačítko Další > Dokončit > Zavřít > Zavřít.
Průměrné hodnocení: 0 (0 hlasů)

K tomuto záznamu nemůžete připojit komentář.

Značky

DKIM